رایانه یار

۱۱۶ مطلب در آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است

چکیده:
در نظر بگیرید که سرعت کامپیوتر شما مرتباً کمتر و کمتر می شود، برنامه‌های نرم‌افزاری زمان زیادتری برای اجرا شدن لازم دارند و زمان وارد شدن به یک سایت در اینترنت، بسیار طولانی می‌شود. اتصال به شبکه اینترنت، همیشه مقصر و علت اصلی در پایین آمدن سرعت کامپیوتر نیست، بلکه خود کامپیوتر، مهمترین علت آن است. تعداد برنامه‌ها، فایل‌های قدیمی و حتی تنظیمات اشتباه، از دلایل کم شدن سرعت کامپیوتر هستند.


۳ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۴ ، ۱۷:۰۸
مرضیه موذنی

چکیده:
شاید هیچ شرکتی پر نفوذ تر از مایکروسافت در حوزه سیستم های عامل دسکتاپ پیدا نشود. این غول نرم افزاری، سراسر بازار سیستم عامل را در جهان به دست گرفته و ثابت کرده که قادر است هر نسخه ویندوز را با تغییرات زیادی نسبت به نسخه های قبلی اش ارائه دهد. هیچ چیز هم که نباشد، مایکروسافت فضای بازار سیستم های عامل را به خوبی می شناسد و می داند که باید برای موفقیت در این بازار چه کاری انجام دهد.

۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۴ ، ۱۳:۱۸
مرضیه موذنی

چکیده:
استیو جابز در سال ۲۰۱۰ میلادی با معرفی آی‌پد کنجکاوی همه کاربران را بر انگیخت و در آن زمان ادعا کرد که دوره کامپیوترهای رومیزی رو به پایان است. اکنون نیز با معرفی و عرضه تبلت های ویندوز ۸ و قابلیت استفاده از نسخه لمسی آفیس، شاید به نظر برسد که بدون کامپیوترهای رومیزی نیز می توان زندگی و کار کرد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۴ ، ۱۱:۲۱
مرضیه موذنی

لبی سرد و دلی افسرده داریم
به سر افکار تیپا خورده داریم
رسد پایان پاییز و ازآغاز
هزاران جوجه نشمرده داریم
پیشاپیش یلداتون مبارک ^ _ ^


***********


عمرتون صد شب یلدا
دلتون قدر یه دنیا
توی این شبهای سرما
یادتون همیشه باما
دل خوش باشه نصیبت
غم بمونه واسه فردا
یلدا پیشاپیش مبارک


***********

از من میشنویدا
هیچوقت جلو جمع فال حافظ نگیرید 
ینی دیشب همچین اسرار مگوی من و بازگو میکرد که آبرو نموند واسم 
سوژه فامیلم الان بنده
حافظم سر شوخی و باز کرد با ما 

***********

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۴ ، ۱۰:۴۰
مرضیه موذنی
۳ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۴ ، ۱۰:۲۱
مرضیه موذنی

چکیده:
آیا به نظر شما کارمندان کمپانی گوگل می توانند ایمیل های شما را بخوانند و از محتوای ایمیل های دریافتی و ارسالی شما با خبر شوند ؟

۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۹ آذر ۹۴ ، ۱۴:۱۱
مرضیه موذنی

چکیده:
من هم همانند شما از مشکل کند بودن سایت و سنگین بودن آن مطلع هستم، اما میزان دانش من از بهینه سازی سایت صفر مثبت است! یعنی یه چیزایی می دانم اما هیچ نمی دانم! همین امر باعث شد برای بهینه سازی به دوستان عزیز سایت تورتک مراجعه کنم که آن ها پذیرفتند این کار را انجام دهند اما انگار کپسولی بیش نبود و در عمل پس از گرفتن نام های کاربری و کلمه عبور هیچ کاری انجام ندادند! ما هم دستمان مانده است در پوست گردو! البته با نصب افزونه ای برای تاخیر در نمایش تصاویر توانستم کمی زمان بارگزاری سایت را افزایش دهم ولی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آذر ۹۴ ، ۱۱:۰۵
مرضیه موذنی

چکیده:
گوگل وارد رقابت در عرصه ارائه فضای به اشتراک گذاری و ذخیره سازی اطلاعات و فایل ها شده است و رقیبان بزرگی را از قبیل دراپ باکس، آی کلود و مایکروسافت اسکای درایو را به مبارزه دعوت کرده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آذر ۹۴ ، ۱۰:۰۷
مرضیه موذنی

چکیده:
یکی از مواردی که ما همیشه به آن خیلی بر می خوریم انتقال از فلش مموری به فلش مموری دیگر و یا از رم به فلش مموری و بر عکس . بارها شده برای این کار باید سیستم رایانه شخصی را روشن نموده تا این عملیات رو انجام دهیم ولی با این اختراع جالب دیگر احتیاجی به رایانه شخصی و جود ندارد و به راحتی می توانید انتقال را انجام دهید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آذر ۹۴ ، ۲۰:۱۴
مرضیه موذنی

چکیده:
پروژه‌ای که گوگل آن را google+ می‌نامد در آینده‌ای نه چندان دور هویت اصلی گوگل را در بر خواهد گرفت و دلیل نامگذاری آن به این اسم همین علت می‌باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آذر ۹۴ ، ۱۷:۵۱
مرضیه موذنی